KATOWICE

VI Konferencja PM Mania

Mindfulness - czy to działa?

 

28 października 2019 w poniedziałek w Katowicach w Hotelu Altus, Courtyard by Marriott, Aleksandra Dembińska wygłosi krótką prelekcję o Mindfulness.

Organizatorem jest PMI PC Oddział Śląsk.

PMI PC Oddział Śląsk jest jednym z 11 oddziałów ogólnopolskiej organizacji Project Management Institute Poland Chapter (PMI PC). Zrzesza praktyków i pasjonatów zarządzania projektami. Na tej podstawie budują centrum najlepszych praktyk w zarządzaniu projektami, które przedstawiają na seminariach, warsztatach i konferencji „PM Mania”.

Tegoroczna PM Mania przebiegać będzie pod hasłem ZMIAN.

Szybko zachodzące zmiany prowadzą do coraz bardziej kompleksowych interakcji między ludźmi, technologią i zasobami fizycznymi. Tempo zmian generuje nowe wyzwania dla biznesu i kierowników projektów. Jakich zmian w zarządzaniu projektami możemy się spodziewać? Na jakie nowe typy projektów powinniśmy się przygotować? Jakie nowe umiejętności musimy nabyć? Dlaczego boimy się zmian? Jak sobie z nimi radzić? To tylko kilka pytań, na jakie Organizatorzy będą chcieli odpowiedzieć w ramach konferencji PM Mania.

Czym jest Mindfulness, jaką rolę może odegrać Mindfulness w procesie zmian. Odpowiedzi na te i wiele innych pytań usłyszysz 28 października w Katowicach na PM Manii...ZAPRASZAMY !!!